Ponowne otwarcie placówek oświatowych - przedszkola i klasy 0

W związku z ostatnimi decyzjami Ministerstwa Edukacji Narodowej, GIS i Ministerstwa Zdrowia w sprawie możliwości i warunków ponownego otwarcia placówek oświatowych informujemy, że zorganizowanie opieki nad dziećmi w przedszkolach i klasach "0" prowadzonych przez Miasto Piastów będzie możliwe od 8 czerwca br.

Do tego czasu Państwo Dyrektorzy szkół i przedszkoli w uzgodnieniu z Rodzicami ustalą listę dzieci objętych opieką, przygotują zasady organizacyjne i podejmą działania w celu wypełnienia wszelkich zaleceń bezpieczeństwa sanitarnego w wymienionych placówkach oświatowych.

Informacja udostępniona za strony Urzędu Miasta Piastowa