WAŻNE!!! Dyżur wakacyjny 2019/2020

WAŻNE!!!

NOWA INFORMACJA – DYŻUR WAKACYJNY

Biorąc pod uwagę aktualny reżim sanitarny związany z sytuacją epidemiczną w naszym kraju, Burmistrz Miasta Piastowa  i dyrektorzy piastowskich przedszkoli, biorąc pod uwagę sugestie rodziców, ustalili, że dyżur wakacyjny 2019/2020 będzie zorganizowany we wszystkich piastowskich przedszkolach w terminie:

1.07.2020 – 17.07.2020 r. oraz 17.08.2020 r. - 28.08.2020 r.

Wnioski na dyżur wakacyjny należy składać w terminie:  15.06 – 22.06. 2020 r. w swoim macierzystym przedszkolu.

Do wniosku należy dołączyć:  -  zaświadczenie od pracodawcy o wykonywaniu przez rodziców  pracy w czasie dyżurów w siedzibie pracodawcy - oświadczenie rodziców

Wniosek i oświadczenie należy ściągnąć ze strony internetowej Przedszkola nr 3, dokładnie i czytelnie wypełnić  i złożyć w Przedszkolu nr 3 przy ul. Godebskiego 21  w następujący sposób:

1.  wrzucić do skrzynki pocztowej w Przedszkolu, lub:
  2. Przesłać skan wniosku z zaświadczeniem od pracodawcy  i oświadczeniem rodziców na adres e-mailowydyrektor@p3piastow.pl   lub:
  3. Przesłać sms – em zdjęcie wszystkich dokumentów  na nr telefonu: 537 723 113,
  4. Informacje o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur oraz  o wysokości opłat zostaną przekazane rodzicom w dniu 24 czerwca 2020 r. drogą e- mailową na adres podany we wniosku,
  5. O sposobie dokonania płatności za dyżur poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.
  6. Proszę Państwa o zapoznanie się z ,,Procedurami bezpieczeństwa w Przedszkolu Miejskim nr 3 w związku z COVID-19” – (link na stronie internetowej przedszkola)
  7. Regulamin rekrutacji na dyżur wakacyjny, znajdujący się na stronie internetowej Przedszkola nr 3 jest nieaktualny.

Z pozdrowieniami:

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3