Listopadowe wydarzenia

01.11 (poniedziałek) - przedszkole nieczynne (Dzień Wszytskich Świętych)

04.11 (czwartek) - spotkanie z Sowami w grupie Pszczółki, Krasnale, Biedronki i Misie (12 zł płatne u Skarbnika grupy)

11.11 (czwartek) - przedszkole nieczynne (Święto Niepodległości)

12.11 (piatek) - dyżur dla dzieci zapisanych (zapisy u nauczycielek w grupach od 02.11)

23.11 (wtorek) - koncert zespołu Papja Kids

25.11 (czwartek) spotkanie z Sowami w grupie Mądre Sowy, Tygrysy, Słoneczka, Jezyki, Rybki, Żabki (płatne 12 zł u Skarbnika w grupie)

30.11. (wtorek) sesja zimowo-świąteczna dla grupy Jezyki, Rybki, Żabki oraz Biedronki, Misie i Mądre Sowy

01.12. (środa) - sesja zimowo - świąteczna dla grupy Pszczółki, Krasnale, Tygrysy i Sloneczka

W razie pytań pozostaje do Państwa dyspozycji