Program „Re@lnie Odpowiedzialni”

• Post category:Aktualności

Re@lnie Odpowiedzialni to bezpłatny program profilaktyczny, skierowany m.in. przedszkoli w całej Polsce. Program jest częścią Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej ODŁĄCZ SIĘ, POŁĄCZ SIĘ.
W ramach uczestnictwa w programie:
– Nauczyciele pracujący z Państwa dziećmi otrzymają materiały dydaktyczne potrzebne do poprowadzenia zajęć (filmy, podcasty, prezentacje, scenariusze, karty pracy)
– Nauczyciele, Personel Przedszkola  oraz Rodzice otrzymają zasóvb wiedzy na temat zagrożeń związanych z ekranami
– Poznamy startegie prowadzenia zajęć
– dzięki udziałowi w Programie Nasze Przedszkole znajdzie się w spisie placówek na e-platformie kampanii
– Nasze Przedszkole otrzyma certyfikat „Re@lnie Odpowiedzialni” potwierdzający aktywny udział w programie

Zachęcam do zapoznania się z materiałami dotyczącymi Kampanii, udostępnionymi na stronie internetowej przedszkola oraz plakatami informacyjnymi w Placówce.

Koordynator kampanii – Beata Jaszczycha