Rekrutacja na rok szkolny 2020/21

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

1. Rekrutacja na rok szk. 2020/2021 dzieci już chodzących do przedszkola odbywa się na podstawie ,,Deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej”.

Deklarację można pobrać w sekretariacie, w księgowości lub ze strony internetowej: www.p3.przedszkola.net.pl

Należy ją złożyć w okresie: 24.02.2020 – 28.02.2020 r. u nauczycielek oddziału, do którego dziecko aktualnie uczęszcza.

1. Postępowanie rekrutacyjne  ,,nowych” dzieci odbywa się na podstawie ,,wniosku o przyjęcie dziecka do  przedszkola” wraz z załącznikami.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można pobierać i składać w terminie: 2.03.2020 – 13.03.2020 r.  w sekretariacie przedszkola w godzinach:    8:00 – 16:00.

Wniosek z załącznikami można też pobrać  ze strony internetowej www.p3.przedszkola.net.pl

Zasady postępowania rekrutacyjnego :

1. Postepowanie rekrutacyjne odbywa się tylko na wolne miejsca,
  2. Przyjmowane są dzieci zamieszkałe na terenie Miasta Piastowa,
  3. Rodzic ma prawo złożyć wniosek do 3 – ch przedszkoli określając przedszkole pierwszego wyboru, drugiego wyboru i trzeciego wyboru.   W każdym przedszkolu należy złożyć odrębny wniosek. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza Komisja Rekrutacyjna.
  4. Jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, przedszkole dysponuje wolnymi miejscami , dyrektor przedszkola przeprowadza postepowanie uzupełniające, które powinno się zakończyć do końca sierpnia roku szk. poprzedzającego rok szkolny.