4 grudnia 2014, Autor: Administrator

Już tradycyjnie po raz 4 –ty do uroczystego świętowania zostały zaproszone dzieci ze wszystkich piastowskich przedszkoli. Rolę gospodarza pełniło Przedszkole Miejskiego Nr 3 z oddziałami integracyjnymi przy ul. Godebskiego 21 i Punkt Przedszkolny przy ul. Grunwaldzkiej 34/34a.

Tegoroczne święto odbyło się pod hasłem „Miś- przyjacielem europejskiego przedszkolaka.”

Dzieci 5-letnie z Przedszkola Miejskiego Nr 3, przygotowały program artystyczny wykonany w języku polskim, angielskim oraz francuskim. Wszystkie dzieci ponadto obejrzały teatrzyk w wykonaniu zaproszonych artystów i w ten sposób świętowały wspólnie urodziny Pluszowego Misia. Nie obyło się bez udziału dzieci na scenie, gromkich braw i podziękowań. Honorowym gościem byli Pan Burmistrz – Marek Kubicki oraz Pani Maria Ziółek, którzy z rąk Pani Dyrektor Danuty Rusak otrzymali pluszowego Misia.

W atmosferę Pluszowego Misia wprowadziła nas wystawa prac plastycznych w wykonaniu dzieci z Piastowskich Przedszkoli. Prace te były efektem konkursu organizowanego przez Przedszkole Nr 3. Na koniec każda z uczestniczących placówek otrzymała swojego własnego Pluszowego Misia, dyplom, słodkie cukierki i misie z balonów.

Dzieciom oraz ich podopiecznym pluszowym solenizantom składamy serdeczne podziękowania za udział w uroczystości, a Pluszowemu Misiowi, mimo, iż to już 112-letni staruszek życzymy, aby dzieci zawsze tak bardzo lubiły misie, jak misie kochają dzieci.

Aktualizacja: 14 listopada 2020