You are currently viewing Bohater tygodnia – Franek H.

Bohater tygodnia – Franek H.

  • Post category:Tygryski

Franciszek zwany Frankiem H. uwielbia kolor niebieski, samochody i kolegów z grupy. W ramach swojego bohaterskiego tygodnia razem z mamą – Panią Martą i „dzidzią w brzuszku”, tatą Przemysławem i dziadkiem Bogusławem przygotował moc atrakcji.  Sałatkę owocową przygotowaliśmy we wtorek. Dzieci z grupy Tygryski i Słoneczka dzielnie kroiły i zjadały owoce. Tata Frania, który jest stolarzem i twórcą naszego kącika czytelniczego przygotował dla nas film edukacyjny i krótką prezentację „Czym się różni drzewo od drewna” oraz serduszkowe upominki dla dziadków, które dzieci samodzielnie ozdabiały. W piątek odwiedził nas dziadek Frania z niesamowitą elektryczną grą. Franke wraz z dziadkiem tworzył obwody, które uruchamiały wiatrak, głośnik i włączały żarówkę.