Nasza kadra

Dyrektor przedszkola

 mgr Danuta Rusak

nauczyciel dyplomowany– ukończona specjalność:

  • wychowanie przedszkolne z nauczaniem początkowym,
  • zarządzanie oświatą,

Wicedyrektor Przedszkola

mgr Beata Jaszczycha

nauczyciel mianowany

– ukończona specjalność:

  • edukacja wczesnoszkolna,
  • edukacja w środowisku lokalnym,
  • zarządzanie oświatą 
  • lokalna polityka edukacyjna

Nauczyciel dyplomowany

mgr Edyta Niemirska – Mali

ukończona specjalność:

  • pedagogika specjalna

  • Terapia Integracji Sensorycznej

  • Stosowana analiza zachowania

Nauczyciel mianowany

mgr Jolanta Różycka

– ukończona specjalność:

  • pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną

Nauczyciel mianowany

mgr Ewa Ziemiańczyk

– ukończona specjalność:

  • pedagogika 
  • pedagogika przedszkolna

Nauczyciel mianowany

 mgr Teresa Krawczyńska

ukończona specjalność:

  • wychowanie przedszkolne
  • ekonomia,

Nauczyciel kontraktowy

mgr Ewelina Fruba

– ukończona specjalność:

  • pedagogika opiekuńczo- wychowawcza z pracą socjalną,
  • edukacja początkowa i terapia pedagogiczna dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się oraz wczesne wspomaganie rozwoju

Nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Mucha

– ukończona specjalność:

  • pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,
  • pedagogika przedszkolna
  • stosowana analiza zachowania w pracy z osobami z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju i zachowania

Nauczyciel mianowany

mgr Agnieszka Szramkowska

– ukończona specjalność:

  • wczesna interwencja i wychowanie przedszkolne
  • artreterapia
  • terapia zajęciowa
  • stosowana analiza zachowania w pracy z osobami z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju i zachowania

Nauczyciel mianowany

mgr Monika Sawaniewicz

– ukończona specjalność:

  • nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym 
  • edukacja medialna.

Nauczyciel mianowany

mgr Anna Szymańska

– ukończona specjalność:

  • pedagogika terapeutyczna i wczesnoszkolna

Nauczyciel mianowany

mgr Małgorzata Piętka

 ukończona specjalność:

  • Wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i psychologią szkolną.
  • Wczesne wspomaganie rozwoju małych dzieci ze złożonymi zaburzeniami oraz wspieranie ich rodzin

Nauczyciel dyplomowany

mgr Ewa Opara

– ukończona specjalność:

  • pedagogika opiekuńczo – wychowawcza
  • logopedia
  • neurologopedia
  • Terapia Metodą Tomatisa

Nauczyciel mianowany

mgr Marta Świtek

– ukończona specjalność:

  • psychologia
  • edukacja szkolna i wczesnoszkolna
  • terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
  • stosowana analiza zachowania
  • kynoterapia
  • felinoterapia

Nauczyciel mianowany

mgr Agnieszka Witeska-Skraba

– ukończona specjalność:

  • pedagogika przedszkolna z terapią zaburzeń rozwojowych dziecka,
  • arteterapia 
  • terapia zajęciowa 

Nauczyciel mianowany

mgr Monika Wroniszewska

ukończona specjalność:

  • oligofrenopedagogika z pedagogiką wczesnoszkolną i terapeutyczną.

Nauczyciel kontraktowy

mgr Barbara Kozłowska

 ukończona specjalność:

  • Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, 
  • Terapia pedagogiczna
  • Wczesne wspomaganie rozwoju

Nauczyciel mianowany

mgr Magdalena Rębecka

– ukończona specjalność:

  • Surdopedagogika
  • Wychowanie przedszkolne
  • Pedagogika wczesnoszkolna
  • Wczesna interwencja – pomoc dziecku i rodzinie
  • Edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu

Nauczyciel kontraktowy

mgr Patrycja Sosnowska

– ukończona specjalność:

  • wczesne wspomaganie rozwoju
  • terapia pedagogiczna
  • Terapia Metodą Tomatisa

Nauczyciel mianowany

mgr Małgorzata Bekas

– ukończona specjalność: 

  • Pedagogika,
  • Klasyczne i alternatywne formy wychowania przedszkolnego

Nauczyciel kontraktowy

mgr Justyna Gryczon

– ukończona specjalność:

  • edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z wczesnym wspomaganiem rozwoju

Nauczyciel kontraktowy

mgr Agnieszka Spisacka – Kraciuk

– ukończona specjalność:

  •  

Nauczyciel kontraktowy

mgr Magdalena Kacperska

– ukończona specjalność:

  • edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  • diagnosta i terapeuta Integracji Sensorycznej

Nauczyciel kontraktowy

Barbara Szmigielska

Nauczyciel religii

Instruktorzy zajęć dodatkowych:

Pracownik administracji

Pracownicy obsługi:

Joanna Deptuszewska, Agnieszka Rutkowska, Bożenna Lewandowicz, Katarzyna Biela, Halina Klimiuk, Ewa Godlewska – Kordys, Stanisława Michalak, Katarzyna Lipska, Sylwia Kowalewska, Elżbieta Budner, Renata Borkowska-Machnio, Gładka Katarzyna, Anna Dumała,  Roman Parnicki, Renata Majchrzak, Agata Tyc, Agnieszka Soboń-Rowińska, Andrzej Jabłoński,  Ewelina Stefaniak, Magdalena Ulatowska, Justyna Rudnicka

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content