You are currently viewing Bohater tygodnia – Ninka

Bohater tygodnia – Ninka

  • Post category:Tygryski

Ninka to pełna radości i umiejętności dziewczynka.  Uwielbia spędzać z rodziną czas na sportowo. Kocha wodę i zabawy w przebieranki. Ninki supermoc to umiejętność zarażania uśmiechem i radością. W ramach swojego tygodnia Nina udostępniła Tygryskom stroje, w które dzieci mogły się przebierać a co za tym idzie wcielać się w role ulubionych bohaterów. Mama Ninki czytała dzieciom historie o „Niesfornym Ziarenku” i „Bystrym Ciasteczku”, a tato wraz z Adasiem – starszym bratem Niny składał ogromny kartonowy, który dzieci kolorowały.  Tydzień Bohatera Tygodnia zakończyła zumba z ciocią Niny. Tygryski świetnie się bawiły, starały się naśladować zumbowe kroki, a także nauczyć Niny ciocię swoich kroków tanecznych, których do piosenki „Supermoce” uczy dzieci Pan Łukasz.