You are currently viewing Pasowanie na Żaczka Przedszkolaczka

Pasowanie na Żaczka Przedszkolaczka

Nasze najmłodsze dzieci z Filii Przedszkola przy ul. Popiełuszki 12 wstąpiły do grona prawdziwych przedszkolaków. Przed Rodzicami wystąpiły z przygotowanym repertuarem pod czujnym okiem swoich Ukochanych Pań Nauczycielek. Ośpiewały piosenki, wyrecytowały krótkie wierszyki a nawet zatańczyły tańce. W oku nie jednej mamusi i tatusia zakręciła się łza… To był naprawdę bardzo wzruszający moment. Na koniec z rąk Dyrektora Przedszkola przystąpiły do Pasowania pięknym, długim i kolorowanym ołówkiem. Rodzice zadbali o prezenty w postaci pamiątkowych dyplomów i miękkich pluszaków do przytulania, oraz przygotowali wspaniałą tęczową dekorację.

Od dziś przyrzekamy już nie płakać i szlochać, a nasze Panie bardzo mocno Kochać!!! Nauczyciele grup 3-latków, które przygotowały dzieci do występu: Anna Mucha, Edyta Niemirska-Mali, Barbara Kozłowska, Angelika Zaręba, Monika Sawaniewicz.