You are currently viewing UWAGA – GŁOSUJEMY I UDOSTĘPNIAMY!!! Wygrajmy „PRZEDSTAWIENIE EDUKACYJNE EDDIE’S SHOW”

• Post category:Aktualności
Drodzy Rodzice!
Szkoła językowa ” Klinika Języka” ma dla nas konkurs:
W roku szkolnym 2024/2025 w szkole języków obcych Klinika Języka będziecie mogli skorzystać z kursów TEDDY EDDIE dla dzieci w wieku 2-7 lat. Misiowy angielski podbił serca rodziców i ich dzieci w całej Polsce. Z tej okazji chcemy, aby dzieci z piastowskich przedszkoli lepiej poznały naszego misia!
🔵Do wygrania PRZEDSTAWIENIE EDUKACYJNE EDDIE’S SHOW dla grupy oraz odwiedziny misia Teddy Eddie we wszystkich grupach placówki po przedstawieniu w dniu wydarzenia.
✅Jak wziąć udział w konkursie?
🔷w komentarzu pod tym zdjęciem napisz nazwę grupy, placówki oraz miejscowość (np. grupa Żabki, przedszkole nr 2, Piastów)
🔷uzbieraj jak najwięcej polubień swojego komentarza
Będzie nam miło jeśli:
☑️polubicie ten post i nasz profil na FB
☑️udostępnicie ten post
‼️Regulamin:
➡️Konkurs przeznaczony jest dla grup 3-6 lat z przedszkoli z Piastowa.
➡️Przestawienie edukacyjne Eddie’s Show wygrają 3 grupy, które zbiorą największą liczbę reakcji pod komentarzem.
❌Uwaga! Zanim dodasz nowy komentarz sprawdź czy Twoja grupa nie została już zgłoszona przez inną osobę,
➡️Odwiedziny naszego misia Teddy Eddie zgarnie całe przedszkole wygranej grupy,
➡️Termin wizyty do ustalenia z Dyrekcją przedszkola po ogłoszeniu wyników,
➡️Konkurs trwa do 28 kwietnia do godz. 23:59.