You are currently viewing Bożonarodzeniowe spotkania w grupach

Bożonarodzeniowe spotkania w grupach

Grudzień to intensywny okres przygotowań do świątecznych spotkań w gronie Rodziców. Nasze Przedszkolaki zaprosiły swoich Kochanych Rodziców, Rodzeństwo, babcię i dziadków do wspólnego kolędowania przy choince podczas dwóch koncertów Bożonarodzeniowych. Dzieci 5-letnie zatańczyły Mikołajkowe tańce, zaśpiewały kolędy i zagrały pastorałki na instrumentach muzycznych. Natomiast dzieci z grup 4-latków przygotowały kolędowy koncert muzyczny z udziałem Rodziców. Piękna dekoracja, pachnąca choinka podarowana przez Rodziców oraz obecność Rodziców sprawił, że dzieci wystąpiły przepięknie. Dodatkową atrakcją i zarazem niespodzianką był ogromny tort dla wszystkich ufundowany przez Cukiernię Olczak i Syn. Tort był ukłonem w stronę Rodziców za ich aktywny udział i zaangażowanie w tworzenie kącików czytelniczych w grupach. O słodką niespodziankę postarała się Pani Beata Jaszczycha – wicedyrektor Przedszkola.