You are currently viewing Rocznica Odzyskania prze Polskę Niepodległości

Rocznica Odzyskania prze Polskę Niepodległości

11 Listopada o godzinie 11:11 wybrzmiał w Naszym Przedszkolu Hymn – Mazurek Dąbrowskiego z ust wszystkich naszych Przedszkolaków oraz Pracowników Przedszkola. Żaśpiewaliśmy wszystkie zwrotki Hymnu, a dzieci z grupy III – Biedronki przygotowały przedstawienie z tej okazji pod okiem Pani Małgorzaty Piętki i Magdaleny Kacperskiej, oraz dzieci z grupy V – Mądre Sówki, które przygotowała pani Agnieszka Witeska-Skraba.  Nie zabrakło wzruszeń, biało-czerwonych kotylionów i patriotycznych piosenek.

Całe Nasze Przedszkole zostało wypełnione biało-czerwonymi dekoracjami i pracami plastycznymi wykonanymi przez dzieci.

Jak co roku Placówka została zgłoszona do Ministerialnej akcji „Szkoła do Hymnu”, za co otrzymała pamiątkowy dyplom. Koordynator akcji: Beata Jaszczycha